۱۴۰۰ جمعه ۸ مرداد
English
صفحه اصلی
1400/03/05 تقاضای اینترنت پرسرعت در نهبندان مطالبه جدی مردم است.
تقاضای اینترنت پرسرعت در نهبندان مطالبه جدی مردم است.
♦️به گزارش روابط عمومی فرمانداری نهبندان؛ «مجید بیکی» امروز (3 خرداد) در دیدار با مدیر مخابرات منطقه خراسان جنوبی، اظهار کرد: همه نقاط روستایی مطالبه جدی آن داشتن ارتباطات کافی برای تحصیل و ارتباط است.

♦️فرماندار نهبندان با بیان اینکه بیماری کرونا با وجود تهدیدها، مزیت هایی هم داشت، گفت: کرونا زمینه سازی ارتقاء زیرساخت ها ارتباطی و اینترنت را فراهم کرد و هم اکنون اینترنت پر سرعت مطالبه جدی مردم است.

♦️بیکی بیان کرد: سایت های همراه اول و های وب در شهرستان تا حدودی ارتقاء یافته و جمعیت خوبی را تحت پوشش قرار می داده و بخش عمده ای از تقاضاهای مردم رفع شده است.
♦️وی با بیان اینکه روستای چاهداشی سه هزار نفر جمعیت دارد، افزود: وضعیت اینترنت این روستا مطلوب نیست و در فاز هشت مخابرات قرار دارد و انتظار داریم اینترنت پر سرعت روستای پر جمعیت چاهداشتی تا پایان خرداد ماه راه اندازی شود.

♦️بیکی با بیان اینکه تقاضای اینترنت پرسرعت در نهبندان افزایش یافته است، افزود: با راه اندازی ایستگاه اینترنت پرسرعت روستای الوند نهبندان  650 خانوار در پنج روستای شهرستان از مزایای اینترنت پر سرعت بهره مند می شوند.

♦️ وی گفت: سال 98 توافق کردیم حداقل با وجود 20 تقاضای اینترنت خانوادگی در روستاها گذاشته شود ولی در عمل رعایت نشد که انتظار داریم اقدام شود
 
 
تعداد بازدید: 447
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal