۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/10/18 دیدار و نشست رئیس هیئت مدیره کارخانه فرآوری کنسانتره آهن با فرماندار شهرستان نهبندان
دیدار و نشست رئیس هیئت مدیره کارخانه فرآوری کنسانتره آهن با فرماندار شهرستان نهبندان
⭕️ دیدار و نشست رئیس هیئت مدیره کارخانه فرآوری کنسانتره آهن با فرماندار شهرستان نهبندان

🔻 به گزارش روابط عمومی فرمانداری نهبندان؛ عصر امروز (17دی ماه) «مجید بیکی» فرماندار شهرستان نهبندان با رئیس هیئت مدیره کارخانه فرآوری کنسانتره آهن در شهرک صنعتی نهبندان دیدار و گفتگو کرد.

🔹 در این دیدار فرماندار نهبندان با اشاره به لزوم تلاش در جهت رفع موانع سرمایه گذاری در شهرستان اظهار داشت: رویکرد ما در شهرستان رفع موانع موجود و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان و افراد بومی منطقه است و از حضور سرمایه گذاران در این شهرستان استقبال می کنیم.

🔸 وی با توجه به اینکه روند احداث کارخانه فرآورده کنستانتره آهن پیشرفت فیزیکی قابل توجهی دارد و با سرعت بسیار خوبی در حال اجرا می باشد، بیان کرد: هرگونه تعامل، همکاری و پیگیری که نیاز باشد به جهت تسریع در کلیه امور سرمایه گذاری در شهرستان از سوی فرمانداری و دیگر دستگاه های اجرایی انجام خواهد گرفت تا در کمترین زمان ممکن، شاهد پیشرفت و تکمیل این پروژه باشیم.

🔹 بیکی فرماندار نهبندان اظهار کرد: با تکمیل و راه اندازی این واحد فرآوری در شهرستان، خام فروشی مواد معدنی در شهرستان برطرف خواهد شد و با راه اندازی این واحد فرآوری به پیشرفت و گسترش شهرستان کمک قابل توجهی خواهد شد.

🔹 نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: نیازسنجی برای تأمین مواد اولیه و ظرفیت آهن استان و در شهرستان بررسی خواهد شد و در جهت کاهش هزینه کرد کارخانه ظرفیت و منابع تامین مواد اولیه این واحد تامین خواهد شد.

🔸 فرماندار نهبندان در پایان افزود: از ظرفیت آموزش های فنی و حرفه ای در جهت تشکیل دوره های آموزشی متناسب با نیاز کارخانه استفاده شود تا آموزش های لازم داده شود و بتوانیم با اطلاع رسانی عمومی شاهد فعالیت نیروهای بومی منطقه در این واحد باشیم.

♦️ در ادامه این دیدار شاهی رئیس هیئت مدیره کارخانه با تشکر از فرماندار شهرستان که با ایجاد تعامل مناسب در میان دستگاه های اجرایی هرگونه مانعی را از پیش روی این واحد برداشتند و زمینه سرمایه گذاری را در این منطقه فراهم نمودند، بیان داشت با توجه به اینکه شرکت در سایر نقاط کشور نیز فعالیت دارد، همکاری ها در شهرستان نهبندان با این واحد در راستای احداث کارخانه کم نظیر بوده و امیدواریم بتوانیم قدمی در راستای توسعه نهبندان برداریم.
وی همچنین توضیحاتی درباره فعالیت و عملکرد واحد فرآوری توضیحاتی ارائه نمود و برای ادامه فعالیت خود اعلام آمادگی نمود.


 
 
 
 
تعداد بازدید: 293
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal