۱۳۹۹ شنبه ۲۷ دي
English
صفحه اصلی
1398/12/11 فرماندار نهبندان در جلسه ستاد خدمات سفر نوروزی 99 شهرستان نهبندان عنوان کرد:  از فرصت سفرهای عید نوروز برای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان استفاده بهینه صورت پذیرفته و نظارت بر عملکرد واحدهای خدماتی نیر بطور جد در دستور کار باشد.
فرماندار نهبندان در جلسه ستاد خدمات سفر نوروزی 99 شهرستان نهبندان عنوان کرد: از فرصت سفرهای عید نوروز برای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان استفاده بهینه صورت پذیرفته و نظارت بر عملکرد واحدهای خدماتی نیر بطور جد در دستور کار باشد.
  فرماندار نهبندان در جلسه ستاد خدمات سفر نوروزی 99 شهرستان نهبندان عنوان کرد:

از فرصت سفرهای عید نوروز برای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان استفاده بهینه صورت پذیرفته و نظارت بر عملکرد واحدهای خدماتی نیر بطور جد در دستور کار باشد.

مجید بیکی فرماندار شهرستان نهبندان نیز با بیان اینکه اقدامات در رابطه با سفرهای نوروزی باید در سطح مناسبی توسط کمیته های خدمات رسان صورت پذیرد، اظهار داشت: امیدواریم مسافران و رهگذران سفر ایمن و مطمئنی در این منطقه داشته باشند.

وی افزود:  ایمن سازی مسیرهای مواصلاتی در دستور کار قرار گیرد.
بیکی گفت: در زمینه ارائه آمار بازدید از اماکن و آثار تاریخی باید تجدیدنظر جدی صورت گیرد و به دقت نحوه خدمت رسانی واحدهای خدماتی رصد و نواقص رفع گردد.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: شهرداری ها نقش بسزایی در زمینه زیباسازی، نصب المان های نوروزی و ایجاد فضای متناسب با بهار دارند.

شبانی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان ضمن ارائه گزارش از ستاد سفر سال گذشته و اقدامات صورت گرفته تاکنون به نقاط قوت و ضعف ستاد خدمات سفر نوروز سال 1398 پرداخت و گفت: اقداماتی در جهت تسهیل سفرهای نوروزی در این شهرستان انجام گرفته است.

در ادامه مدیران کمیته ها به تبیین و تشریح اقدامات تسهیلات سفرهای نوروزی پرداختند.