۱۴۰۰ يکشنبه ۲۸ شهريور
English
صفحه اصلی
1400/03/05 تقاضای اینترنت پرسرعت در نهبندان مطالبه جدی مردم است.
تقاضای اینترنت پرسرعت در نهبندان مطالبه جدی مردم است.
♦️به گزارش روابط عمومی فرمانداری نهبندان؛ «مجید بیکی» امروز (3 خرداد) در دیدار با مدیر مخابرات منطقه خراسان جنوبی، اظهار کرد: همه نقاط روستایی مطالبه جدی آن داشتن ارتباطات کافی برای تحصیل و ارتباط است.

♦️فرماندار نهبندان با بیان اینکه بیماری کرونا با وجود تهدیدها، مزیت هایی هم داشت، گفت: کرونا زمینه سازی ارتقاء زیرساخت ها ارتباطی و اینترنت را فراهم کرد و هم اکنون اینترنت پر سرعت مطالبه جدی مردم است.

♦️بیکی بیان کرد: سایت های همراه اول و های وب در شهرستان تا حدودی ارتقاء یافته و جمعیت خوبی را تحت پوشش قرار می داده و بخش عمده ای از تقاضاهای مردم رفع شده است.
♦️وی با بیان اینکه روستای چاهداشی سه هزار نفر جمعیت دارد، افزود: وضعیت اینترنت این روستا مطلوب نیست و در فاز هشت مخابرات قرار دارد و انتظار داریم اینترنت پر سرعت روستای پر جمعیت چاهداشتی تا پایان خرداد ماه راه اندازی شود.

♦️بیکی با بیان اینکه تقاضای اینترنت پرسرعت در نهبندان افزایش یافته است، افزود: با راه اندازی ایستگاه اینترنت پرسرعت روستای الوند نهبندان  650 خانوار در پنج روستای شهرستان از مزایای اینترنت پر سرعت بهره مند می شوند.

♦️ وی گفت: سال 98 توافق کردیم حداقل با وجود 20 تقاضای اینترنت خانوادگی در روستاها گذاشته شود ولی در عمل رعایت نشد که انتظار داریم اقدام شود
 
 
تعداد بازدید: 547
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal