۱۴۰۰ يکشنبه ۲۸ شهريور
English
صفحه اصلی
1400/03/05 تفکیک جنسیتی در مدارس انجام شود.
تفکیک جنسیتی در مدارس انجام شود.
♦️به گزارش روابط عمومی فرمانداری نهبندان؛ «مجید بیکی» امروز (2 خرداد) در شورای آموزش و پرورش شهرستان نهبندان به سالروز سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: اشتغال خرمشهر توسط عراقی ها انجام شد و تلاش های زیادی برای آزدسازی خرمشهر بعد از 576 روز انجام شد لذا باید این روز را گرامی بداریم.

♦️فرماندار نهبندان گفت: در حوزه آموزش و پرورش یکی از موضوعاتی که طی بازدیدهای روز معلم انجام شد؛ احساس شد که بویژه بازنشستگان عزیز خیلی از موضوعات روز شهرستان با خبر نبودند لذا باید اطلاعات در اختیار آنان قرار گرفته و معلمین یکی از نقش های آنان آگاه سازی جامعه است معلیمن افراد دغدغه مند و موثری هستند و باید در خصوص مشکلات و کاستی ها نقش آفرینی کنند.

♦️وی گفت: معلمین می توانند حس امیدآفرینی جامعه را تقویت کند، 27 روز تا انتخابات مانده است اما کنش گرهایی که می توانند امیدآفرینی کنند، گوشه گیری می کنند این در صورتی است که دشمن با بی تفاوت کردن جامعه تلاش می کند اما حضور حداکثری مردم در انتخابت مهم است.

♦️فرماندار نهبندان گفت: در موضوع تفکیک جنسیتی کار کارشناسی لازم است و باید نقطه ای که آموزش و پرورش به عنوان متولی به آن نتیجه می رسد را انتخاب کند، همچنین تفکیک جنسیتی مدارس  روستای چاهشند و دغال با توجه به مطالبه گری مردم باید برای سال تحصیلی جدید در دستور کار باشد.
تعداد بازدید: 441
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal