۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
English
صفحه اصلی
1398/06/28 ديدار با پرسنل اورژانس شهرستان در سالروز تاسيس اورژانس
ديدار با پرسنل اورژانس شهرستان در سالروز تاسيس اورژانس
فرماندار نهبندان در ديدار با پرسنل اورژانس شهرستان: كاركنان اورژانس تلاش گران بي منت و فرشته هاي نجات هستند.
 به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان نهبندان رئيس شبكه بهداشت و درمان به همراه پرسنل اورژانس به مناسبت 26 شهريورماه سالروز تاسيس اورژانس با بيكي فرماندار نهبندان ديدار و گفتگو كردند .
 بيكي فرماندار شهرستان نهبندان  در اين ديدار ضمن تسليت به مناسبت ايام محرم و صفر و تبريك سالروز اورژانس اظهار نمود: جاي تقدير و تشكر دارد كه بعضي از ارگانها و  دستگاه هاي دولتي  كارشان را بدون منت و با تمام سعي و تلاش  انجام مي دهند .
 وي در ادامه اشاره كرد : شهرستان نهبندان گستردگي و پراكندگي  و نقاط صعب‌العبور و دور افتادگي  بسيار زياد با مسيرهاي طولاني دارد كه اين‌خود مشكلات بسيار زيادي را در شهرستان به وجود آورده است و اين مي طلبد كه برنامه ريزي لازم در اين خصوص انجام گيرد.
 نماينده عالي دولت خاطرنشان كرد : شهرستان نهبندان  از جمله شهرستان‌هاي كمتر توسعه يافته مي باشد و كمبودهاي هم در شهرستان مشاهده مي شود و محروميت ها و عدم توجه در منطقه باعث شده كه اين كمبودها بيشتر نمايان گردد.  
 فرماندار تصريح كرد : بايددرحوزه آموزش  فرهنگ سازي لازم انجام گيرد. وي در ادامه افزود ما در عمل به قانون و مشاركت اجتماعي ضعيف هستيم اما بايد بيشتر به موضوعات پرداخته شود.
در ابتداي اين جلسه گزارش كامل و مبسوطي توسط رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان و رئيس اورژانس شهرستان ارائه گرديد و در پايان اين  كاركنان اورژانس تجليل شد.
 
 
تعداد بازدید: 121
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal