۱۳۹۸ شنبه ۵ بهمن
English
صفحه اصلی
منشور اخلاقي
فرمانداري نهبندان بعنوان يكي از بازوهاي اعمال حاكميت دولت درسراسرشهرستان، بمنظور انجام بهينه مأموريتهاي ذاتي خود كه همانا حفظ نظم و امنيت و تثبيت سياست داخلي دولت مي باشد، از اصول ذيل پيروي مي نمايد:
1-التزام به اخلاق اسلامي 2 ـ وظيفه شناسي 3ـ مردم مداري 4ـ قانون محوري
- كاركنان فرمانداري نهبندان در تمامي سطوح با الگو قرار دادن سيره وروش پيشوايان دين،خود را ملتزم به رعايت كلية شئونات اسلامي ميدانند.
- كاركنان فرمانداري نهبندان در تمامي سطوح با آگاهي از فلسفه وآرمانهاي منيع انقلاب اسلامي تمام توان خود را درفعليت بخشيدن به اين اهداف به كار مي بندند.
- كاركنان فرمانداري نهبندان در تمامي سطوح با درك حساسيت وظايف محوله، از تمامي توان و امكانات موجود در راستاي انجام مطلوب وظايف خود بهره جسته و در اين راه از خداوند متعال ياري مي جويد.
- كاركنان فرمانداري نهبندان با آگاهي از تأثير نحوة انجام وظايف بر عملكرد كلي دستگاه، هيچگونه كم كـاري و تسامح را نپذيرفته و در جهت انجام بهتر وظايف به پرورش توانايي ها و دانش خود مي پردازند و كلام امام علي (ع) را مبني بر عدم تساوي دو روز مسلمان ،سر مشق خود قرار ميدهند.
- كاركنان فرمانداري نهبندان در تمامي سطوح، خود را موظف به رعايت نظم و انضباط دانسته و وظايف خود را با اتكاء به اصل مديريتي "همواره راه بهتري براي انجام دادن كارها وجود دارد" انجام ميدهند.
- كاركنان فرمانداري نهبندان با اعتقاد به اينكه مردم، حاكمان اصلي حكومتها هستند، تمامي امكانات خود را به منظور ارائه خدمات مطلوب و پاسخگويي به نيــازهاي مردم بسيج نمــوده و در مواجهه با ارباب رجوع اصل اخلاقي "خرد در بينش، مدارا در روش و كرامت در منش" را به كار مي بندند و خشنودي خداوند را در خشنود نمودن خلق خدا جستجو مي كنند.
- كاركنان فرمانداري نهبندان همواره آمادگي دارند تا راهنمايي هاي لازم، به هنگام و دقيق را به ارباب رجوع ارائه نمايند و آنان را از حقوق خود آگاه ساخته و امور آنان را در سريع ترين زمان ممكن انجام دهند.
- كاركنان فرمانداري نهبندان در كليه سطوح، در چارچوب قوانين و مقررات رفتار نموده و از هر نوع عدول از قوانين پرهيز نموده و با كليه اشكال تخلف برخورد مي نمايند و در اين راه از فريضه امر به معروف و نهي از منكر پيروي مي نمايند.
تاریخ به روز رسانی: 1394/06/17
تعداد بازدید: 4154
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal