۱۳۹۸ شنبه ۵ بهمن
English
صفحه اصلی
پيام فرماندار
عمل گرايي ، اعتدال رفتار كردن ، تعامل سازنده ، براي پيشرفت منطقه پايه و اساس روزهاي پيش رو در اداره شهرستان خواهد بود كه با هم افزايي ، فرا گيري كار گروهي ، پرهيز از فرد محوري ، تكريم مردم ، اقدام به موقع ، و تلاش مضاعف بدست مي آيد و استفاده از ظرفيت هاي موجود بعنوان يك راهبرد مدنظر خواهد بود.

موضوعات در حوزه هاي فرهنگي و اجتماعي ، زير ساختي و عمراني ، سرمايه گذاري ، استفاده از ظرفيت مرز و گردشگري ، بهبود شرايط توليد ، ايجاد و تكميل زنجيره هاي توليد در بخش كشاورزي و دامپروري نيازمند كار بي وقفه ، هوشمندانه و هدف مندانه مديران است.

اولين گام براي رسيدن به اهداف تشكيل شوراي مشورتي نهبندان خواهد بود و پيگيري مصوبات سفر رهبر انقلاب از اولويت كاري خواهد بود معتقدم با اجراي كامل مصوبات شاهد رونق و توسعه منطقه خواهيم بود كه اين سند با توجه به امنيت پايدار شهرستان آيندنگرانه و جامع است .

  از سرمايه گذاران بومي و غير بومي براي حضور در منطقه بهره خواهيم گرفت و پيگير حقوق آنها از طريق دستگاه هاي استاني و شهرستاني خواهم بود .

رضايت مندي مردم از رفتار و عملكرد اداره بايد افزايش پيدا كرده و مورد توجه باشد ، نرخ بيكاري در نهبندان از متوسط استاني بيشتر است و بايد حل شود . براي جلوگيري از افزايش آسيب هاي اجتماعي كه نيازمند كار گروهي و هدفمند است ؛تلاش كنيم روحيه نشاط در شهرستان را افزايش دهيم
تاریخ به روز رسانی: 2019/07/27
تعداد بازدید: 7996
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2.4 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal