۱۳۹۸ شنبه ۱۰ اسفند
English
صفحه اصلی
1398/06/01 فرماندار نهبندان در نشست خبري برنامه هاي هفته دولت : هفته دولت فرصت بسيار  مغتنمي  براي ارائه خدمات و اطلاع رساني خدمات دولت و نظام به مردم است
فرماندار نهبندان در نشست خبري برنامه هاي هفته دولت : هفته دولت فرصت بسيار مغتنمي براي ارائه خدمات و اطلاع رساني خدمات دولت و نظام به مردم است
فرماندار نهبندان در نشست خبري برنامه هاي هفته دولت :هفته دولت فرصت بسيار مغتنمي براي ارائه خدمات و اطلاع رساني خدمات دولت و نظام به مردم است.

بيكي فرماندار شهرستان نهبندان ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان گرانقدر انقلاب اسلامي شهيد رجايي و باهنر گفت : مجموعه رسانه‌ها و خبرنگاران مي‌توانند در انعكاس اخبار و رويدادهايي كه در شهرستان رخ مي دهند در معرفي شهرستان و تسريع در خدمات دهي و توسعه نقشه بسزايي داشته باشند.
وي هفته دولت را بهانه اي براي آشكار نمودن خدمات دولت علي رغم همه محدوديتهاو تحريمها دانست و گفت مردم بدانند مديران همچنان در ارائه خدمات دهي بيشتر پاي كار هستند .
فرماندار نهبندان اضافه كرد : رسانه ها در جهت شناسايي شهرستان فعاليت و پررنگ‌تر ظاهر شوندو اشاره كرد :هر زماني كه همه ما در كنار هم باشيم اتفاقات خوبي براي شهرستان نهبندان رقم خواهد خورد.
نماينده عالي دولت در شهرستان اجرايي شدن 70در صد از مصوبات سفر استاندار را به شهرستان نهبندان را از مواردي ذكر كرد كه مي توانند بيانگر توجه ويژه به شهرستان نهبندان باشد.
بيكي بازگشايي و كلنگ زني باند دوم مسير نهبندان و شوسف و آبرساني به روستاهاي شهرستان، تجهيز بيمارستان شهيد اتشدست، بهسازي اورژانس و پيش بيني اعتبار در بودجه 98 را از طرحهاي شاخص سفر استاندار محترم دانست.
فرماندار نهبندان آغاز مطالعات طرح برق رساني به معادن شاهكو را از رويدادهاي ي خوب و موثر در بخش استفاده از ظرفيت‌هاي معدني عنوان نمود.
وي تصريح كرد بيستمين سالگرد سفر مقام معظم رهبري به نهبندان با حضور استاندار محترم خراسان جنوبي گرامي داشته مي شود و اضافه كرد در راستاي معرفي توانمندي‌هاي شهرستان نمايشگاه توانمندي‌ها و ظرفيت‌ها ي شهرستان برگزار مي شود كه مي تواند خدمات دولت در اين چندين ساله به نمايش بگذارد.

بيكي در خصوص پروژه هاي هفته دولت گفت : در مجموع 168 پروژه با اعتباري بيش از 49 ميليارد تومان به بهره برداري خواهد رسيد كا ار اين تعداد 155 پروژه افتتاح و 13 طرح آن كلنگ زني خواهد شد.
وي اشتغال ايجاد شده از اين پروژه ها را 51 نفر عنوان نمود كه 41000 نفر از مزاياي آن بهره مند خواهند شد.
قابل ذكر است از مجموع پروژهاي 36 پروژه شهري، و 114 پروژه روستايي و 18 پروژه كه شهرستاني مي باشد در هفته دولت افتتاح خواهند شد.
فرماندار شهرستان نهبندان پروژه هاي ني وي ب ق با 31 طرح، جهاد كشاورزي با 24 طرح، بخشداري مركزي با 20 طرح ، مخابرات با 15 طرح، و كميته امداد با 13 طرح در رديف دستگاههايي هستند كه بيشترين طرح را در اين هفته به بهره برداري خواهند رسيد.
فرماندار نهبندان تجديد ميثاق با شهداي شهرستان، ديدار با امام جمعه، بزرگداشت سالروز مقام معظم رهبري به نهبندان، پروژه‌هاي آبرساني به روستاهاي شهرستان، راه و شهرسازي، درمان، بر پاي نمايشگاه و توانمنديها و دستاوردهاي شهرستان در طي چندين ساله اخير، تجليل از كارمندان نمونه و تجليل ا ز بازنشستگان شهرستان را به مناسبت روز خانواده عنوان نمود.
تعداد بازدید: 63
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal