۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۹ مرداد
English
صفحه اصلی
1401/04/12 فرماندار نهبندان خطاب به نایب رئیس اول مجلس مطرح کرد؛ نیاز شهرستان نهبندان به مخزن 2 هزار مترمکعبی برای تامین ‌آ‌ب
فرماندار نهبندان خطاب به نایب رئیس اول مجلس مطرح کرد؛ نیاز شهرستان نهبندان به مخزن 2 هزار مترمکعبی برای تامین ‌آ‌ب
فرماندار نهبندان خطاب به نایب رئیس اول مجلس مطرح کرد؛
نیاز شهرستان نهبندان به مخزن 2 هزار مترمکعبی برای تامین ‌آ‌ب

مهندس ایروانی خطاب به نائب رئیس مجلس گفت: شهرستان نهبندان در شوک آب شرب است که تقاضای احداث مخزن 2 هزار مترمکعبی آب برای شهر نهبندان و مخزن یک هزار متر مکعبی برای شهر شوسف داریم.
«ابوالفضل ایروانی» سرپرست فرمانداری نهبندان امروز (11 تیرماه) در جریان سفر نایب رئیس اول مجلس به نهبندان اظهار کرد: شهرستان نهبندان 26 هزار کیلومتر وسعت و مرز مشترک با کشور افغانستان دارد.

وی با بیان اینکه تمام مسیر مرز نهبندان با کشور افغانستان کوهستانی و صعب العبور است، گفت: در سرشماری سال 95، جمعیت نهبندان، 51 هزار نفر بوده است که امروز بر آن افزوده شده است لذا برقراری پایداری جمعیت در این منطقه حائز اهمیت است.

مهندس ایروانی از نایب رئیس مجلس درخواست صدور مجوز برای استفاده از فیبر نوری جاده نهبندان- شهداد کرد و افزود: در صورت صدور مجوز و امکان بهره برداری اپراتورهای همراه، وضعیت آنتن دهی موبایل و اینترنت متفاوت خواهد شد.

سرپرست فرمانداری نهبندان همچنین اجرای 200 کیلومتر خط فیبرنوری از مسیر روستاهای میغان و سیدال را خواستار شد و گفت: اگر این مهم اتفاق بیفتاد شریان ارتباطی نهبندان ایمن و پایدار خواهد شد، همچنین ارتقای حداقل پنج سایت تلفن همراه در نهبندان، سیدال، حیدرآباد و میغان که نقاط خاص منطقه هستند که باید انجام شود.

مهندس ایروانی ادامه داد: در حوزه وزارت نیرو، در شهرستان نهبندان در شوک آب شرب هستیم که تقاضای احداث مخزن 2 هزار متر مکعبی آب برای شهر نهبندان و مخزن یک هزار متر مکعبی برای شهر شوسف داریم.

ایروانی گفت: قول مساعد برای تخصیص اعتبار برای سد بندان از سوی نایب رئیس مجلس داده شد.

شهرستان نهبندان در پایان خاطرنشان کرد: نهبندان؛ هشت سردار شهید دارد و گلزار شهدای شهرستان نیازمند اعتبار ویژه برای بازبینی مجدد واجرای طرح جامع گلزار شهدا است، تا مردم از مزایای آن بهره مند شوند.
تعداد بازدید: 47
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal