۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
English
صفحه اصلی
1399/03/12 فرماندار نهبندان در جلسه ستاد بازآفرینی شهری: یکی از قابلیت های بسیار مهمی که در دولت ایجاد گردیده است، استفاده از منابعی است که به ستاد بازآفرینی شهری اختصاص پیدا کرده است.
فرماندار نهبندان در جلسه ستاد بازآفرینی شهری: یکی از قابلیت های بسیار مهمی که در دولت ایجاد گردیده است، استفاده از منابعی است که به ستاد بازآفرینی شهری اختصاص پیدا کرده است.
  فرماندار نهبندان در جلسه ستاد بازآفرینی شهری: یکی از قابلیت های بسیار مهمی که در دولت ایجاد گردیده است، استفاده از منابعی است که به ستاد بازآفرینی شهری اختصاص پیدا کرده است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ اولین جلسه ستاد بازآفرینی شهری در سال جاری به ریاست مهندس بیکی فرماندار نهبندان و اعضای شرکت کننده در جلسه در محل سالن اجتماعات شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانداری برگزار گردید.

 در این جلسه مجید بیکی فرماندار نهبندان ضمن تبریک عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات عنوان کرد: یکی از قابلیت های بسیار مهمی که در دولت ایجاد گردیده است، استفاده از منابعی است که به ستاد بازآفرینی شهری اختصاص پیدا کرده است.

وی افزود: پروژه های بازآفرینی مناسبی در سال های اخیر چه به لحاظ تعداد و چه به لحاظ پروژه های مصوب معرفی شده که در شهرستان نهبندان در حال اجرا است.

فرماندار نهبندان تصریح کرد: کلیه دستگاه های متولی در ستاد، بر مبنای ماموریتی که به آن ها محول گردیده و وظایفی که برای آنان تعریف شده، همکاری لازم را با شهرداری نهبندان بعنوان دبیر ستاد در اجرای طرح ها داشته و اولویت اجرای پروژه ها را مشخص کنند.

فرماندار نهبندان افزود: طرح های بازآفرینی شهری اکنون، طرح هایی است که جهت ایجاد امکانات و زیرساخت های لازم در محلات هدف در حال اجرا می باشد که علاوه بر اجرای این طرح ها باید به سمت نوسازی و بهسازی محیط زندگی شهروندان در بافت های قدیم برویم.

 وی همچنین اشاره ای به پروژه های نیمه تمام شهرستان کرد و افزود: پیگیری های لازم برای پروژه های نیمه تمام شهرستان صورت گیرد و وضعیت اعتباری و همچنین زمان بهره برداری آنان مشخص گردد.

 فرماندار نهبندان در پایان اشاره ای به 200 تن قیر تخصیص یافته به شهرستان کرد و گفت: اولویت آسفالت با محلاتی می باشد که وضعیت خوبی نداشته تا به وضعیت ظاهری محلات بهبود یابد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 132
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal