۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
English
صفحه اصلی
1398/12/27 جلسه برنامه ریزی ، هماهنگی و مدیریت سوانح چهارشنبه آخر سال
جلسه برنامه ریزی ، هماهنگی و مدیریت سوانح چهارشنبه آخر سال
جلسه برنامه ریزی ، هماهنگی و مدیریت سوانح چهارشنبه آخر سال با حضور بخشدار و اعضای شورای اداری در محل سالن اجتماعات بخشداری شوسف برگزار و تمهیدات لازم اتخاذ گردید.
در این جلسه مظاهری بخشدار شوسف ضمن اشاره به تاریخچه و پیشینه آتش بازی وتقدس آتش در ایران باستان اظهار داشت:اسلام برخی از سنت های خرافی وموهوم که باعث خسارت به هم نوعان وامال عمومی می شود که انجام آن هیچ گونه دلیل عقلی ونقلی معتبر وجود ندارد را کنار گذاشته فلذا بایستی دستگاه های ذیربط بالاخص نهادهای آموزشی وفرهنگی در جهت رخنه بر بستن اینگونه آداب ورسوم فعالیت و برنامه ریزی نمایند.
وی در ادامه یادآور شد هر چند در شرایط عادی باید با اینگونه ناهنجاری ها برخورد گردد لیکن امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا شرایط متفاوت تر شده است به همین جهت باید برنامه ریزی و مدیریت بهینه ای اتخاذ گردد که از اجتماع مردم ممانعت به عمل آید و با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد قاطع با اعمال قانون صورت پذیرد.
ودر پایان مظاهری بخشدار شوسف از مردم خواست ویروس کرونا را جدی بگیرند وفقط برای رفع نیازهای اساسی تردد داشته باشند تا سلامت مردم در آستانه سال نو پایدار بماند.
 
 
تعداد بازدید: 112
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal