۱۳۹۹ شنبه ۲۷ دي
English
صفحه اصلی
1398/06/28 ديدار با پرسنل اورژانس شهرستان در سالروز تاسيس اورژانس
ديدار با پرسنل اورژانس شهرستان در سالروز تاسيس اورژانس
فرماندار نهبندان در ديدار با پرسنل اورژانس شهرستان: كاركنان اورژانس تلاش گران بي منت و فرشته هاي نجات هستند.
 به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان نهبندان رئيس شبكه بهداشت و درمان به همراه پرسنل اورژانس به مناسبت 26 شهريورماه سالروز تاسيس اورژانس با بيكي فرماندار نهبندان ديدار و گفتگو كردند .
 بيكي فرماندار شهرستان نهبندان  در اين ديدار ضمن تسليت به مناسبت ايام محرم و صفر و تبريك سالروز اورژانس اظهار نمود: جاي تقدير و تشكر دارد كه بعضي از ارگانها و  دستگاه هاي دولتي  كارشان را بدون منت و با تمام سعي و تلاش  انجام مي دهند .
 وي در ادامه اشاره كرد : شهرستان نهبندان گستردگي و پراكندگي  و نقاط صعب‌العبور و دور افتادگي  بسيار زياد با مسيرهاي طولاني دارد كه اين‌خود مشكلات بسيار زيادي را در شهرستان به وجود آورده است و اين مي طلبد كه برنامه ريزي لازم در اين خصوص انجام گيرد.
 نماينده عالي دولت خاطرنشان كرد : شهرستان نهبندان  از جمله شهرستان‌هاي كمتر توسعه يافته مي باشد و كمبودهاي هم در شهرستان مشاهده مي شود و محروميت ها و عدم توجه در منطقه باعث شده كه اين كمبودها بيشتر نمايان گردد.  
 فرماندار تصريح كرد : بايددرحوزه آموزش  فرهنگ سازي لازم انجام گيرد. وي در ادامه افزود ما در عمل به قانون و مشاركت اجتماعي ضعيف هستيم اما بايد بيشتر به موضوعات پرداخته شود.
در ابتداي اين جلسه گزارش كامل و مبسوطي توسط رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان و رئيس اورژانس شهرستان ارائه گرديد و در پايان اين  كاركنان اورژانس تجليل شد.
 
 
تعداد بازدید: 165
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal